Auto-Huiput myymälät

Palvelemme teitä nyt jo kolmella paikkakunnalla, tilavista liikkeistämme löytyy vaihtoautoja moneen makuun,

Tervetuloa hyvän mielen autokaupoille!

Espoo

Uusin myymälämme avattiin Espooseen, vilkkaan Kehä 3 varteen. Poikkea tutustumaan valikoimaamme! Löydät perille laittamalla naviin 'koskelonpiha'.

Koskelontie 17
02920 Espoo

029 70 3000 72

Arkisin 10-18
La 10-14

Juho Silver

Juho Silver

Automyyjä

045 775 06235

juho.silver@autohuiput.fi
Juha Koivunen automyyjä

Juha Koivunen

Automyyjä

050 301 6220

juha.koivunen@autohuiput.fi
Juhana Mäkelä

Juhana Mäkelä

Ostopäällikkö

040 410 0789

juhana.makela@autohuiput.fi
Julius Mäkelä

Julius Mäkelä

Myyntipäällikkö

044 990 8485

julius.makela@autohuiput.fi

Hyvinkää

Hyvinkään myymälässä vallitsee reipas ilmapiiri. Myymälä on hyvien kulkuyhteyksien lähellä, moottoritien varrella. Poikkea ihmeessä tutkailemaan valikoimaamme!

Avainkierto 15
05840 Hyvinkää

029 70 3000 71

Arkisin 10-17
La 10-14

Jami Paukkeri

Jami Paukkeri

Automyyjä

0440 824 681

jami.paukkeri@autohuiput.fi
Juho Manninen

Juho Manninen

Automyyjä

040 524 6585

juho.manninen@autohuiput.fi
Heikki Vidgren

Heikki Vidgren

Myyntipäällikkö

044 523 5220

heikki.vidgren@autohuiput.fi

Nummela

Nummelan myymälästä kantautuu kahvin tuoksu ja miellyttävä tunnelma. Myymälä löytyy Helsingin uloimman Kehätien (25) varrelta. Tervetuloa kaupantekoon!

Tervasuontie 2
03100 Nummela

029 70 3000 70

Arkisin 10-18
La 10-14

Joona Mielityinen

Joona Mielityinen

Automyyjä

040 042 2576

joona.mielityinen@autohuiput.fi
Bruno Linko automyyjä

Bruno Linko

Automyyjä

045 7750 2262

bruno.linko@autohuiput.fi
Joona Koivunen

Joona Koivunen

Myyntipäällikkö

050 402 7221

joona.koivunen@autohuiput.fi

Hallinto

Mirka Törmälehto

Mirka Törmälehto

044 767 3762

mirka.tormalehto@autohuiput.fi
Lelli Mäkelä

Lelli Mäkelä

050 911 7189

lelli.makela@autohuiput.fi
Aleksi Mäkelä

Aleksi Mäkelä

Toimitusjohtaja

045 2766 066

aleksi.makela@autohuiput.fi

Laskutustiedot

Laskutukseen liittyvissä asioissa ota yhteyttä hallinto@autohuiput.fi

VERKKOLASKUOSOITE

Operaattori
OpusCapita Group Oy – Itella (003710948874)

Verkkolaskuosoite / OVT-tunnus
003724423833

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Auto-Huiput Oy (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 39729
00021 LASKUTUS

Sähköpostiskannauksen osoite

AutoHuiputOy.FI.P.116565-3@docinbound.com

HUOM! Sähköpostiskannaukseen lähetettävät laskut tulee olla PDF-formaatissa.